Bitcoin 2,134.22
$60,388.00 3.53418%
Ethereum 81.62
$2,153.90 3.7893%
XRP 0.30
$1.24 24.40104%
StudentCoin

Student Coin

DEFI, Eğitim, Platform
Student Coin, kripto para birimi ve blockchain dünyasını öğrencilere tanıtmak için oluşturuldu. STC, modern eğitim sistemlerini belirtmeyi ve dünya çapındaki üniversiteleri birbirine bağlayan çok üniversiteli bir blok zinciri ağı oluşturmayı amaçlayan bir madeni paradır.
Token satışı şu zamana kadar aktif 30 Nisan 2021
Amaç: 750,000 USD
Web Sitesi Whitepaper
StudentCoin

Projenin amacı, tokenleri ve blok zincirini ana akım haline getirmektir. Student Coin, insanlar, kuruluşlar, şirketler, yeni başlayanlar ve merkezi olmayan finanslar (DeFi) için geniş ölçekli tokenleştirmeyi gerçekleştirmeyi sağlayan ilk platformdur. Geniş ölçekli tokenleştirme, Student Coin tarafından oluşturulan, kullanımı kolay ve evrensel bir ekosisteme ihtiyaç duyan bir süreçtir. STC ekosistemi ile herkes herhangi bir tür tokenı kolayca oluşturabilecek ve uzun vadede onu geliştirebilecek. Student Coin, insanları, firmaları ve kuruluşları tokenleştirmenin yanı sıra token araçlarını yönetmeye, kitle fonlaması gerçekleştirmeye ve yeni projeleri kolayca listelemeye izin verecek.

Üniversite inovasyon, yeni teknoloji araştırmaları ve harika fikirlerin kaynağı için bir ortamdır. Dahası, dünyanın dört bir yanındaki üniversiteler artık her zamankinden daha fazla bağlantılıdır ve çok sayıda dış değer transferine sahiptir. Son olarak, küresel eğitim pazarı en hızlı büyüyen sektörlerden biridir ve Student Coin gibi yıkıcı blockchain tabanlı çözümler oluşturmak için harika bir ortam yaratır. Bu üç faktör, üniversiteleri, İnternet ve sosyal medyanın başlangıcına benzer şekilde, ilk geniş ölçekli tokenleştirme platformunu oluşturmak için mükemmel bir yer haline getirdi.

Student Coin ayrıca, blockchain değerlerini tanıtmaya ve büyük uluslararası topluluğu oluşturmaya yardımcı olan üniversiteler ağıyla doğrudan ilgili ilk kripto para birimidir. Student Coin, Kozminski Üniversitesi, New York Üniversitesi, Harvard Üniversitesi, Stanford Üniversitesi, Oxford Üniversitesi, London School of Economics ve Imperial College London dahil olmak üzere 20’den fazla üniversiteden öğrenciler, fakülteler ve girişimciler tarafından yönetilmektedir.

Diğer blockchain tabanlı projelere kıyasla Student Coin’in büyük bir avantajı var. Student Coin, profesyonel iş odaklı ve eğitici bir yaklaşımla akademik fakülteler tarafından tamamen desteklenmektedir. Akademik dünyanın katılımı, her kişi için kullanımı kolay olacak açık ve karmaşık tokenasyon ağının yanı sıra şirketler ve yeni başlayanlar için profesyonel çözümlerin kurulmasına yol açacaktır. Proje, yalnızca kripto yatırımcıları topluluğunu değil, öğrencileri de doğrudan hedefleyen ve onları blockchain teknolojisi, kripto para birimi piyasaları ve borsaları ve DeFi hakkında eğiten – ticaret yapmalarına, yatırım yapmalarına ve kripto varlıkları hakkında bilgi edinmelerine olanak tanıyan ilk programdır. Desteklenen üniversitelerin, öğrencilerin ve fakültelerin listesi sürekli güncellenir ve şu adreste bulunabilir:

Desteklenen okulların listesini içeren Student Coin resmi web sitesi:

https://studentcoin.org/universities

Coinmarketcap ICO öncesi Listeleme:

https://coinmarketcap.com/currencies/student-coin/

Etherscan Doğrulanmış Token Sözleşmesi:

https://etherscan.io/

Waves Onaylı Token Sözleşmesi:

https://wavesdesk.com/

Token Satışı: 01 Şubat 2021 — 30 Nisan 2021
Borsadaki İşlem Simgesi
Token türü
ICO token fiyatı
Toplam Tokenlar
Token Satışı İçin Kullanılabilir
Kabul Edilen Ödeme Türü
4/5
ICO Marks
ICO Bench
ICO Holder
ICO Bankası
Kısa özet
Takım Üyesi Sayısı

Add a comment

Studen Coin almak için tıklayınız

STC SATIN AL!
ICOBankası tarafından 5 yıldız ile değerlendirilmiştir.
close-link
Click Me