Bitcoin 2,176.98
$60,402.00 3.60415%
Ethereum 91.42
$2,155.45 4.24123%
XRP 0.30
$1.24 24.54348%
somesing
İnternet ağı ve akıllı cihazların gelişimi ilerledikçe Karaoke uygulaması, başta Karaoke kültürünün başlangıçta mevcut olmadığı birçok ülkeye kolay erişim ve ulaşılabilirlik sağlayarak Karaoke pazarı için bir platform bulmuştur. Şu anda, birçok Karaoke uygulama ürünü dünya çapında piyasaya sürülmüştür ve kullanıcı sayısının yaklaşık 500 milyon olduğu tahmin edilmektedir. Müzik, dünyadaki her kültür ve toplumda insanların yaşamlarının
Token satışı şu zamanda tamamlandı: 28 Şubat 2019
Amaç: 5,000,000 USD
Web Sitesi Whitepaper
img-main-board1

İnternet ağı ve akıllı cihazların gelişimi ilerledikçe Karaoke uygulaması, başta Karaoke kültürünün başlangıçta mevcut olmadığı birçok ülkeye kolay erişim ve ulaşılabilirlik sağlayarak Karaoke pazarı için bir platform bulmuştur. Şu anda, birçok Karaoke uygulama ürünü dünya çapında piyasaya sürülmüştür ve kullanıcı sayısının yaklaşık 500 milyon olduğu tahmin edilmektedir.

Müzik, dünyadaki her kültür ve toplumda insanların yaşamlarının ayrılmaz bir parçası olmuştur. Şimdi, müzik bestelemenin yaratıcı çalışması bir araç ve kişinin değerini ve düşüncesini ifade etmenin bir yolu haline geldi. Müzikteki bu bireysel yaratıcılık koleksiyonu, dünyamızın güzellik ve çeşitlilikle dolu olmasına yol açar.

SOMESING, SingLovers için bir platformdur.

Herkes sevdiği müziğin keyfini çıkarabilir.

Yeni veya mevcut müzik parçalarının iyileştirilmesi veya yeniden oluşturulması / yeniden düzenlenmesi adil bir şekilde ödüllendirilir. Adil kar dağıtımı, Blockchain teknolojisi ile sağlanır.

Müziğin yaratıcı aktivitelerinden zevk alan herkes, yarattıkları müziğin ödüllerini ve karını alır.

Bu, yaratıcı çalışma ve faaliyetlerin üstel büyümesine yol açacak ve SingLovers’a eşler arası temelde muazzam ilham verecek.

SOMESING, her katılımcının aktif müzik yaratıcıları haline gelmesini sağlayacaktır.

Adil ödüllendirme ve kar paylaşım sistemi, bu içerik oluşturucuları yaratıcılıklarını SOMESING’in ekosistemi ve iş akışı içinde sürdürmeye motive edecek ve sonuçta verimli müzik dünyasına yol açacaktır.

Token Satışı: 14 Ocak 2019 — 28 Şubat 2019
Borsadaki İşlem Simgesi
Token türü
ICO token fiyatı
Toplam Tokenlar
KYC
Katılamayacak Ülkeler
Kabul Edilen Ödeme Türü
3.25/5
ICO Marks
ICO Bench
ICO Holder
ICO Bankası

Add a comment