metahash

MetaHash

Onaylı Değil

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Son Kontrol Tarihi : 31 Ağustos 2021

Diğer
ÖNEMLİ: Bu işe yatırım yaparak Sorumluluk Reddi Beyanımızı kabul etmiş olursunuz. Derecelendirmemiz dahil tüm bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. ICOBankasi.com yatırım tavsiyesi sağlamaz.

MetaHash hakkında #MetaHash ağı dört bölümden oluşur: #TraceChain Hız probleminin çözümü, sinyalleri ağ üzerinden yönlendirmek için otomatik bir kendi kendine öğrenme algoritmasına dayanmaktadır. Saniyede 50.000 işlem (100 megabit kanal kapasitesi) hızından başlayarak, ağın çekirdeğini oluşturan ağa daha yüksek bant genişliğine sahip daha fazla düğüm eklendikçe ve ihtiyaç duyulan ek # Veri Zincirlerinin güvenilirliğini artırdıkça büyür.
0
0
Değerlendirme

N/A

Proje: N/A
Takım : N/A
Sosyal Medya : N/A
Web Sitesi Whitepaper
metahash
#MetaHash (MHC)
Rank: 724
$0.010321
Price (BTC)
Ƀ0.00000021
Marketcap
$29,994,694
Volume
$1,067,829
24h Change
5.12%
Total Supply
9,200,000,000 MHC

MetaHash hakkında
#MetaHash ağı dört bölümden oluşur:

#TraceChain
Hız probleminin çözümü, sinyalleri ağ üzerinden yönlendirmek için otomatik bir kendi kendine öğrenme algoritmasına dayanmaktadır. Saniyede 50.000 işlem (100 megabit kanal kapasitesi) hızından başlayarak, ağın çekirdeğini oluşturan ağa daha yüksek bant genişliğine sahip daha fazla düğüm eklendikçe ve ihtiyaç duyulan ek # Veri Zincirlerinin güvenilirliğini artırdıkça büyür. uygulamaları çalıştırmak için.

#MetaApps

#MetaHash ağına eklenen düğümler, merkezi olmayan uygulamalar tarafından kullanılır. #MetaApps’ın temel kodu, ağa bağlı düğüm sahiplerinin gerekli kaynaklara ve finansal motivasyonuna dayalı olarak uygulama kopyalarının konumunu optimize eder. Herhangi bir geliştirici #MetaApps’ta bir uygulama oluşturabilir ve yayınlayabilir ve #MetaHashCoin sahipleri, tüm ağ üyelerinin evrensel değerlerini yansıtan, bunu onaylayıp onaylamama konusunda açık oylama ile karar verir.

#MetaGate

Bu, #TraceChain protokolünü kullanan açık kaynaklı bir arayüzdür ve #MetaApps ve ağlarla çalışmayı mümkün kılar. Üçüncü taraf geliştiriciler, #MetaApps ve # TraceChain / blockchain özelliklerini çeşitli uygulamalara ve tarayıcılara yerleştirmek için #MetaGate kodunu kullanabilir.

#MetaHashCoin

Ağın dijital ödeme para birimi. Fikir birliğini sağlamak, tüm ağ hizmetleri için ödeme yapmak ve kendi kendini finanse etmeyi kontrol etmek için kullanılır.

Tarih Bilgileri: 30 Haziran 2018 — 25 Eylül 2018
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token arzı
Yasaklı Ülkeler
WhiteList
KYC

Takım
Yol Haritası
Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

MetaHash

MetaHash