HQZCASH

HQZCASH

Onaylı Değil

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Son Kontrol Tarihi : 11 Haziran 2021

ICO Diğer
NPI blok zinciri, HQZ danışmanlık şirketi içinde akıllı sözleşmeleri ortaya çıkarabilir. Böylelikle ekosisteme katılan herhangi bir firma ile birlikte çalışmak mümkün olacak. Böylece, NPI blok zinciri çeşitli diğer faaliyet alanlarına izin verir. Bu nedenle kripto para birimimizi kendi Blockchain teknolojisiyle geliştirmeye karar verdik. Her işlem Blockchain’e kaydedilecek ve bir Oracle aracılığıyla minotere edilebilir. Ayrıca, her
Token satışı şu zamana kadar aktif 17 Mart 2025
Değerlendirme

N/A

Amaç: 1,000,000 USD
Web Sitesi Whitepaper
HQZCASH

NPI blok zinciri, HQZ danışmanlık şirketi içinde akıllı sözleşmeleri ortaya çıkarabilir. Böylelikle ekosisteme katılan herhangi bir firma ile birlikte çalışmak mümkün olacak. Böylece, NPI blok zinciri çeşitli diğer faaliyet alanlarına izin verir.
Bu nedenle kripto para birimimizi kendi Blockchain teknolojisiyle geliştirmeye karar verdik. Her işlem Blockchain’e kaydedilecek ve bir Oracle aracılığıyla minotere edilebilir. Ayrıca, her işlem NPI blok gezgini aracılığıyla görülebilir. Bu şekilde, kripto para biriminin kullanıcıları, tüm faaliyetlerin tam şeffaflığı sayesinde rahat olacak.

Tarih Bilgileri: 17 Mart 2021 — 17 Mart 2025
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token arzı
Token satışı için uygun
WhiteList
KYC

Takım
Yol Haritası
Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

HQZCASH

HQZCASH