Bitcoin 2,082.29
$60,381.00 3.44858%
Ethereum 89.78
$2,153.94 4.16829%
XRP 0.30
$1.24 24.55692%
hashbon
Hashbon çerçevesi – Bitcoin, Litecoin, Dash, Zcash, Monero ve diğerleri gibi canlı halka açık blok zincirlerinin üstünde çalışan herhangi bir uygulamayı veya akıllı sözleşmeyi etkili bir şekilde oluşturmak için evrensel bir platformdur. Çerçeve, KB verileri depolamak için şu anda daha iyi ücret sunan blok zinciri seçimi de dahil olmak üzere, otomatik ve entelektüel bir şekilde
Token satışı şu zamanda tamamlandı: 03 Kasım 2018
Amaç: 1,000,000 EUR
Web Sitesi Whitepaper
hashbon

Hashbon çerçevesi – Bitcoin, Litecoin, Dash, Zcash, Monero ve diğerleri gibi canlı halka açık blok zincirlerinin üstünde çalışan herhangi bir uygulamayı veya akıllı sözleşmeyi etkili bir şekilde oluşturmak için evrensel bir platformdur. Çerçeve, KB verileri depolamak için şu anda daha iyi ücret sunan blok zinciri seçimi de dahil olmak üzere, otomatik ve entelektüel bir şekilde daha iyi güvenilirlik için birkaç blok zincirinde aynı anda bilgi depolamaya izin verecektir.

Ek olarak, Blockcypher, Blocktrail, Blockchain.info gibi tüm büyük API’leri birleşik arayüzle destekleyecektir. Böylece daha iyi güvenilirlik için farklı kaynaklardan gelen bilgileri iki kez kontrol edebilirsiniz. Çünkü tek bir API kullanmak, iş için yüksek risk anlamına gelen merkezileştirme yaratır.

Çoklu blok zinciri çerçevesini oluşturduktan sonra – bunu iş uygulamalarını uygulamak için kullanmak istiyoruz. İş için kullanılacak çok sayıda blockchain uygulaması oluşturabiliriz. Önemli örneklerden biri, hissedarlar ve halka açık şirketlerin yönetimi arasındaki ilişki için dijital ekosistemin oluşturulmasıdır. Çerçeveyi gerçek iş uygulamasıyla birlikte geliştirmek, çerçeveyi daha talep edilebilir ve kullanışlı hale getirecektir.

Çerçeve, iyi bir ağ hashrate sahip olan ve dolayısıyla% 51 saldırılara karşı iyi koruma sağlayan en güvenli genel blok zincirleri üzerinde merkezi olmayan, güvenli ve güvenilir uygulamalar oluşturma fırsatı sağlar.

Hashbon Framework üzerinde ve halka açık şirketlerde iş uygulamalarının geliştirilmesi, onları yatırımcıların gözünde daha çekici hale getirecektir. Sonuç olarak, P / E’yi ve stok fiyatını artıracağı için yönetimin uygulaması için finansal teşvikler yaratacaktır.

Token Satışı: 23 Ağustos 2018 — 03 Kasım 2018
Borsadaki İşlem Simgesi
Token türü
ICO token fiyatı
Toplam Tokenlar
KYC
Katılamayacak Ülkeler
Kabul Edilen Ödeme Türü
4/5
ICO Marks
ICO Bench
ICO Holder
ICO Bankası

Add a comment