equinox_logo_3

EQUINOX BUSINESS (EQX)

Onaylı Değil

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Son Kontrol Tarihi : 17 Eylül 2021

Pre Sale Diğer
ÖNEMLİ: Bu işe yatırım yaparak Sorumluluk Reddi Beyanımızı kabul etmiş olursunuz. Derecelendirmemiz dahil tüm bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. ICOBankasi.com yatırım tavsiyesi sağlamaz.

EQUINOX BUSINESS ilk kez Enterprise DeX’i, Zincir üzerinde işletme yönetimini, ORG 3.0’ın topluluk tarafından toplu kontrolünü ve daha kapsayıcı zincir yönetimini getiriyor. EQUINOX BUSINESS yenilikçi bir blok zinciri tabanlı ağ doğrulanabilir, kimliği doğrulanmış ve şifrelenmiş bir iş süreci otomasyon platformu olarak topluluk tarafından yönlendirilen zincir iş yönetimi çerçevesini uygular, böylece iş organizasyonları entegre proje yönetimi
0
0
Değerlendirme

2.67 /5

Proje: 4
Takım : N/A
Sosyal Medya : 4
Web Sitesi Whitepaper
equinox

EQUINOX BUSINESS ilk kez Enterprise DeX’i, Zincir üzerinde işletme yönetimini, ORG 3.0’ın topluluk tarafından toplu kontrolünü ve daha kapsayıcı zincir yönetimini getiriyor.

EQUINOX BUSINESS yenilikçi bir blok zinciri tabanlı ağ doğrulanabilir, kimliği doğrulanmış ve şifrelenmiş bir iş süreci otomasyon platformu olarak topluluk tarafından yönlendirilen zincir iş yönetimi çerçevesini uygular, böylece iş organizasyonları entegre proje yönetimi araçlarından yararlanmanın yanı sıra işlevlerini platforma dahil ederek yatırımcıların erişmesini sağlar. İş modeli, operasyonlar ve önerilen kararlar üzerinde denetim ve oylama ve haklı hisse senedi sahipleri olarak yatırımcılar, kararlaştırıldığı gibi işletme maliyeti düşüldükten sonra net dağıtılabilir kâr ayarına göre kripto varlıklarında veya yerel EQUINOX (EQX) özet belirtecinde kullanıcı kuruluşlar tarafından temettüler alabileceklerdir.

İş Kanıtı’nın (PoB) arkasındaki algoritma, yeni ürün ve hizmetler oluşturma kararı, stratejik kararlar, yönetim kurulu kararlarında oylama, yönetim kurulu tutanaklarının uygulanma durumu, gelir gerçekleştirme, alacaklar gibi veri ifşa senaryolarını çıkarmak için protokoller ve akıllı sözleşmeler uygulayacaktır. (veya temettü dağıtılır.)

Kullanıcı kuruluşlar kendilerini güvenilir kuruluşlara dönüştürebilir ve ayrıca kendilerini sorumlu ve verimli bir varlık olarak geliştirebilirler.

Tarih Bilgileri: 06 Eylül 2021 — 28 Eylül 2021
Ön Satış Başlangıç Tarihi
Ön Satış Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Ön Satış Fiyatı
Platform
Token Standard
Token arzı
Token satışı için uygun
Minimum / Maksimum kişisel sınır
KYC

Bonuslar:
En az 5000 EQX’te %5 bonus EQX,
Minimum 10000 EQX’te %10 bonus EQX,
Minimum 25000 EQX’te %15 EQX

Takım
Yol Haritası
2021

Ticari İşletmeler için Blockchain Platformu

Sistem Protokollerinin Dağıtımı

Dapp'lerin Geliştirilmesi

Katman 2 Çözümleri

equiSTAMP blok zinciri güven sertifikası

2022

V 2.0'da Kamu İşletmeleri için Blockchain Platformu

Blockchain destekli veri şifreleme sistem

İş Kanıtı Üzerine Herkese Açık Blok Zinciri

2023-2025

Yardımcı olan eksiksiz bir Blockchain ekosistemi tüm işi şeffaf ve verimli bir şekilde yürütmek 2. katmana şifreli erişim sağlayarak Çapraz ile Public Blockchain üzerindeki uygulamalar platform entegrasyonu

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

EQUINOX BUSINESS (EQX)

EQUINOX BUSINESS (EQX)