emanate

Emanate

Onaylı Değil

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Son Kontrol Tarihi : 31 Ağustos 2021

Diğer
ÖNEMLİ: Bu işe yatırım yaparak Sorumluluk Reddi Beyanımızı kabul etmiş olursunuz. Derecelendirmemiz dahil tüm bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. ICOBankasi.com yatırım tavsiyesi sağlamaz.

Emanate hakkında Emanate, müzik endüstrisi ekosistemindeki üreticilerin, dağıtımcıların ve etkileyicilerin blockchain tabanlı akıllı sözleşmeler yoluyla bağlantı kurmasını sağlamak için tasarlanmış bir ses değişim protokolüdür. MN8 jetonu, Emanate olgunlaşma yolculuğunun ilk aşamalarında satılacak olan kriptografik varlıktır. Jetonlar, Emanate ekosisteminde bir pozisyon talep etmek isteyenler tarafından satın alınmalı çünkü müzik endüstrisi için merkezi olmayan bir geleceğe inanıyorlar.
0
0
Değerlendirme

N/A

Proje: N/A
Takım : N/A
Sosyal Medya : N/A
Web Sitesi
emanate
Emanate (EMT)
Rank: 1422
$0.030797
Price (BTC)
Ƀ0.00000063
Marketcap
$4,598,895
Volume
$901
24h Change
4.84%
Total Supply
208,000,000 EMT

Emanate hakkında
Emanate, müzik endüstrisi ekosistemindeki üreticilerin, dağıtımcıların ve etkileyicilerin blockchain tabanlı akıllı sözleşmeler yoluyla bağlantı kurmasını sağlamak için tasarlanmış bir ses değişim protokolüdür. MN8 jetonu, Emanate olgunlaşma yolculuğunun ilk aşamalarında satılacak olan kriptografik varlıktır. Jetonlar, Emanate ekosisteminde bir pozisyon talep etmek isteyenler tarafından satın alınmalı çünkü müzik endüstrisi için merkezi olmayan bir geleceğe inanıyorlar.

İnternet bugün tasarlandıysa, merkezi bir sunucu tabanlı sistemden çok dağıtılmış bir blok zinciri ağına benzeyecektir. Benzer şekilde günümüz müzik endüstrisinde müzikten para kazanmaya giden yol oldukça merkezileştirilebilir. Ne çağdaş 21. yüzyıl müzik teknolojisi ihtiyaçlarına ne de izleyicilerin ihtiyaçlarına hizmet etmiyor. Sanatçılar, remikserler, DJ’ler ve plak şirketleri için birçok sorun var; yaratıcı işler için ödeme gecikmesi, işbirlikleri ile ilgili sözleşme karmaşıklıkları, küçük ses parçalarını lisanslama zorluğu ve mevcut müzik endüstrisi mali süreçleri. Bunlar ve var olan eski yapılar, ilerlemeyi ve günümüzün teknolojik gelişmeleriyle entegrasyonu engellemektedir.

Emanate ile sanatçılar, DJ’ler ve müzik etkileyicileri birbirleriyle ve hayranlarıyla daha fazla çıktı paylaşmanın bir yolunu bulabilir, katkılarıyla orantılı gelir elde ederken, etkilerini ve ünlerini artırabilirler. Emanate, dinleyicilerin ve hayranların yeni müzikler keşfetmesine yardımcı olabilir, onları daha önce hayal bile edilemeyecek şekillerde sanatçılarla ilişkilendirebilir ve en sevdikleri sanatçının başarısına doğrudan katkıda bulunmalarını sağlayabilir.

Müzik ekosisteminin sanatçılardan ve dinleyicilerden daha fazlasını içerdiğini biliyoruz. Pek çok harika parçanın başarısının arkasında örnekleyiciler ve ses paketi üreticileri vardır; zevk oluşturanlar ve etkileyiciler; etiketler ve destekleyiciler. Katkıda bulunanların tamamının adil bir şekilde ödüllendirilmesinin ve aynı zamanda izleyiciler ve destekçiler için teşvikler sağlamanın kritik olduğuna inanıyoruz.

Tarih Bilgileri: 30 Temmuz 2018 — 30 Ekim 2018
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token arzı
Yasaklı Ülkeler
WhiteList
KYC

Takım
Yol Haritası
Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Emanate

Emanate

Ekran görüntüleri