Ethereum 87.12
$2,152.59 4.04732%
XRP 0.32
$1.25 25.41381%
emanate
Emanate hakkında Emanate, müzik endüstrisi ekosistemindeki üreticilerin, dağıtımcıların ve etkileyicilerin blockchain tabanlı akıllı sözleşmeler yoluyla bağlantı kurmasını sağlamak için tasarlanmış bir ses değişim protokolüdür. MN8 jetonu, Emanate olgunlaşma yolculuğunun ilk aşamalarında satılacak olan kriptografik varlıktır. Jetonlar, Emanate ekosisteminde bir pozisyon talep etmek isteyenler tarafından satın alınmalı çünkü müzik endüstrisi için merkezi olmayan bir geleceğe inanıyorlar.
Amaç: 5,000,000 USD
Web Sitesi
emanate1

Emanate hakkında
Emanate, müzik endüstrisi ekosistemindeki üreticilerin, dağıtımcıların ve etkileyicilerin blockchain tabanlı akıllı sözleşmeler yoluyla bağlantı kurmasını sağlamak için tasarlanmış bir ses değişim protokolüdür. MN8 jetonu, Emanate olgunlaşma yolculuğunun ilk aşamalarında satılacak olan kriptografik varlıktır. Jetonlar, Emanate ekosisteminde bir pozisyon talep etmek isteyenler tarafından satın alınmalı çünkü müzik endüstrisi için merkezi olmayan bir geleceğe inanıyorlar.

İnternet bugün tasarlandıysa, merkezi bir sunucu tabanlı sistemden çok dağıtılmış bir blok zinciri ağına benzeyecektir. Benzer şekilde günümüz müzik endüstrisinde müzikten para kazanmaya giden yol oldukça merkezileştirilebilir. Ne çağdaş 21. yüzyıl müzik teknolojisi ihtiyaçlarına ne de izleyicilerin ihtiyaçlarına hizmet etmiyor. Sanatçılar, remikserler, DJ’ler ve plak şirketleri için birçok sorun var; yaratıcı işler için ödeme gecikmesi, işbirlikleri ile ilgili sözleşme karmaşıklıkları, küçük ses parçalarını lisanslama zorluğu ve mevcut müzik endüstrisi mali süreçleri. Bunlar ve var olan eski yapılar, ilerlemeyi ve günümüzün teknolojik gelişmeleriyle entegrasyonu engellemektedir.

Emanate ile sanatçılar, DJ’ler ve müzik etkileyicileri birbirleriyle ve hayranlarıyla daha fazla çıktı paylaşmanın bir yolunu bulabilir, katkılarıyla orantılı gelir elde ederken, etkilerini ve ünlerini artırabilirler. Emanate, dinleyicilerin ve hayranların yeni müzikler keşfetmesine yardımcı olabilir, onları daha önce hayal bile edilemeyecek şekillerde sanatçılarla ilişkilendirebilir ve en sevdikleri sanatçının başarısına doğrudan katkıda bulunmalarını sağlayabilir.

Müzik ekosisteminin sanatçılardan ve dinleyicilerden daha fazlasını içerdiğini biliyoruz. Pek çok harika parçanın başarısının arkasında örnekleyiciler ve ses paketi üreticileri vardır; zevk oluşturanlar ve etkileyiciler; etiketler ve destekleyiciler. Katkıda bulunanların tamamının adil bir şekilde ödüllendirilmesinin ve aynı zamanda izleyiciler ve destekçiler için teşvikler sağlamanın kritik olduğuna inanıyoruz.

Token Satışı
Borsadaki İşlem Simgesi
Token türü
ICO token fiyatı
Toplam Tokenlar
Whitelist
KYC
Katılamayacak Ülkeler
Kabul Edilen Ödeme Türü
Ekran görüntüleri
4.13/5
ICO Marks
ICO Bench
ICO Holder
ICO Bankası
Kısa özet
Takım Üyesi Sayısı
Takım

Add a comment