Demodyfi

Demodyfi

Onaylı Değil

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Son Kontrol Tarihi : 17 Eylül 2021

ICO Diğer
ÖNEMLİ: Bu işe yatırım yaparak Sorumluluk Reddi Beyanımızı kabul etmiş olursunuz. Derecelendirmemiz dahil tüm bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. ICOBankasi.com yatırım tavsiyesi sağlamaz.

Demodyfi, finansal istikrar, likidite ve erişilebilirliği ana akıma getirme vizyonuna sahip merkezi olmayan bir finans platformudur. Polkadot sayesinde Demodyfi protokolü, Polkadot ekosisteminden ve diğer blok zincirlerinden borsaya token ekleme fırsatı ile mevcut Ethereum DEX’lerin sınırlarının ötesine geçme yeteneğine sahiptir. Sonuç olarak, DeFi ürün serisini tek durak zincirler arası para piyasasına genişleten yeni nesil bir DEX
0
0
Değerlendirme

2.33 /5

Proje: 4
Takım : 0
Sosyal Medya : 3
Web Sitesi Whitepaper
Demodyfi

Demodyfi, finansal istikrar, likidite ve erişilebilirliği ana akıma getirme vizyonuna sahip merkezi olmayan bir finans platformudur.
Polkadot sayesinde Demodyfi protokolü, Polkadot ekosisteminden ve diğer blok zincirlerinden borsaya token ekleme fırsatı ile mevcut Ethereum DEX’lerin sınırlarının ötesine geçme yeteneğine sahiptir. Sonuç olarak, DeFi ürün serisini tek durak zincirler arası para piyasasına genişleten yeni nesil bir DEX oluşturabiliyoruz.

Tarih Bilgileri: 01 Nisan 2021 — 30 Eylül 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Token arzı
Satış öncesi satılır
Token satışı için uygun
WhiteList
KYC

Takım
Yol Haritası
Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Demodyfi

Demodyfi