Cyberpeach

Cyberpeach

Onaylı Değil

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Son Kontrol Tarihi : 10 Haziran 2021

Diğer
Cyberpeach, CyberTree Finance girişimi tarafından oluşturulan ürün serisinin ilk ürünüdür. Binance Akıllı Zinciri üzerine inşa edilmiş stake etme ve çiftçilik yeteneklerine sahip deflasyonist bir kripto varlığının melez bir şeklidir. CyberTree, bir ana üründür ve Cyber ​​girişiminin özüdür. BNB’deki halka açık havuzlara $PEACH jeton sahiplerine erişim sunan BSC tabanlı jeton projeleri için merkezi olmayan bir takas
Değerlendirme

N/A

Amaç: 300.000$
Web Sitesi Whitepaper PancakeSwap
INTRODUCTION

Cyberpeach, CyberTree Finance girişimi tarafından oluşturulan ürün serisinin ilk ürünüdür. Binance Akıllı Zinciri üzerine inşa edilmiş stake etme ve çiftçilik yeteneklerine sahip deflasyonist bir kripto varlığının melez bir şeklidir. CyberTree, bir ana üründür ve Cyber ​​girişiminin özüdür. BNB’deki halka açık havuzlara $PEACH jeton sahiplerine erişim sunan BSC tabanlı jeton projeleri için merkezi olmayan bir takas protokolüdür. Bizimle CyberTree’den emeğin meyvelerini toplayın!

 

CyberPeach & CyberTree GİRİŞİMİNE GİRİŞ
CyberPeach’in devreye girdiği yer burasıdır. Deflasyonist bir kripto varlığı ile mükemmel bir hibrit stake/tarım modeli inşa ediyoruz. Diğer projelerin çoğundan farklı olarak, yerel jeton maksimum toplam arzımız 100.000.000.000 $PEACH olacaktır, Bir daha asla yeni jeton basılmayacak. Aslında, akıllı sözleşmeden geçen her işlemle sözleşmede yerleşik olan değişmez yanma işleviyle Toplam arz azalmaya devam edecektir. Bu jetonlar sonsuza dek yok olacak. Bunun da ötesinde, $PEACH sahiplerini projenin uzun ömürlü olmasını sağlayacak olan BNB STAKING PREMIUM HAVUZLARI ile ödüllendirmek için kripto para trendinin popülaritesini kullanıyoruz.

Tarih Bilgileri
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Ön Satış Fiyatı
Halka Açık Satış Fiyatı
Platform
Token Standard
Hard cap
Token arzı
Token satışı için uygun
Minimum / Maksimum kişisel sınır

Takım
Yol Haritası
Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Cyberpeach

Cyberpeach