covex

CoVEX

Onaylı Değil

Website: DEACTIVE / Social Media: DEACTIVE Son Kontrol Tarihi : 31 Ağustos 2021

Diğer
ÖNEMLİ: Bu işe yatırım yaparak Sorumluluk Reddi Beyanımızı kabul etmiş olursunuz. Derecelendirmemiz dahil tüm bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. ICOBankasi.com yatırım tavsiyesi sağlamaz.

CoVEX hakkında CoVEX, insanların dijital varlıklarının tüm ticaret olanaklarını alabilecekleri bir dijital ticaret platformundadır. CoVEX, bir tüccarın çok düşük ücretlerle satıp satın alabileceği kripto değişim hizmeti için yer verecektir. Sosyal ticaret platformu, yeni tüccarın deneyimli tüccarlardan ticareti öğrenmesine ve kopyalamasına yardımcı olur. Covex P2P kredi hizmeti, herhangi bir finans kurumu veya üçüncü taraf hizmeti olmadan
0
0
Değerlendirme

N/A

Proje: N/A
Takım : N/A
Sosyal Medya : N/A
Web Sitesi
covex

CoVEX hakkında
CoVEX, insanların dijital varlıklarının tüm ticaret olanaklarını alabilecekleri bir dijital ticaret platformundadır.

CoVEX, bir tüccarın çok düşük ücretlerle satıp satın alabileceği kripto değişim hizmeti için yer verecektir. Sosyal ticaret platformu, yeni tüccarın deneyimli tüccarlardan ticareti öğrenmesine ve kopyalamasına yardımcı olur. Covex P2P kredi hizmeti, herhangi bir finans kurumu veya üçüncü taraf hizmeti olmadan madeni paranın ödünç alınmasına ve ödünç verilmesine izin verir. Bir satıcı veya çevrimiçi perakendeciler için banka veya kredi kartı ödemesine yetki veren satıcı hizmeti olarak Covex ödeme ağ geçidi paly.

Tarih Bilgileri: 22 Mart 2019 — 09 Mayıs 2019
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token arzı
Yasaklı Ülkeler
WhiteList
KYC

Takım
Yol Haritası
Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

CoVEX

CoVEX