ARNO

ARNO

Sponsorlu Doğrulandı

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Son Kontrol Tarihi : 11 Haziran 2021

ICO Ticaret & Yatırım
ARNO bu gerçek bir nano teknoloji projesidir "Karbon nano malzemeler kullanılarak kurşun-asit pil hücrelerine dayalı olarak endüstriyel ve ev kullanımı için ikincil enerji kaynaklarının üretilmesi". Yüksek likidite ile fiziksel gerçeklikte var olan bir proje.
Token satışı şu zamana kadar aktif 31 Aralık 2021
Değerlendirme

5.00 /5

Amaç: 7,760,000 USD
Web Sitesi Whitepaper
ARNO

ARNO hakkında
Son birkaç yıldır ekibimiz tarafından endüstriyel kullanım için geliştirilen ve uygulanan karbon nanotüpler, interkalasyonlu grafit ve grafen yapılar başta olmak üzere karbon nanomateryalleri üretmeye yönelik teknolojiler, çeşitli uygulama alanları için çeşitli türlerde katkı maddeleri üretmemize olanak tanımaktadır.

Bu, bilim adamları, mühendisler ve teknoloji uzmanlarından oluşan ekibimizin enerjiyi depolamak, verimliliği artırmak, pillerimizin kapasitesini ve ömrünü artırmak ve daha fazlası için tescilli katkı maddelerimizi kullanmasına olanak tanır.

Gelecekteki işletmelerimiz, ulaşım, altyapı, çevre ve tüketici gibi kilit sektörlere hizmet ederek dünyanın her köşesindeki müşterilere geniş bir ürün ve çözüm yelpazesi sunmayı planlıyor. Müşterilerimizi yarının ihtiyaçlarını karşılamaya hazırlarken bugün karşılaştıkları zorlukları çözen performans çözümleri sunuyoruz. Yeniliğe olan bağlılığımız, sektörlerini ve operasyonlarını etkileyen küresel eğilimleri derinlemesine kavrayarak müşterilerimizin işlerini geliştirme tutkusundan kaynaklanmaktadır.

Özellikleri
Elektronik ürünler, hibrit araçlar ve güç sistemleri üreticileri de son kullanıcıları için daha esnek ve yüksek performanslı teklifler oluşturmalarına olanak tanıyan teknik uygulamalarımızdan yararlanıyor. Pil ve enerji piyasası için karbon nanotüpler, interkalasyonlu grafit ve grafenler şu hizmetlere sahiptir:
Akü elektrotlarının iletken bileşenleri;
Pil elektrotlarının hazırlanmasında kullanılan macunlar ve bulamaçlar için reoloji değiştiriciler;
Pil elektrotları için yapısal ve gözeneklilik değiştiriciler;
Şarj depolama için kapasitörler.
Piller Gelişmiş kurşun asit ve lityum iyon (Li-Ion) pillerin mühendisleri ve tasarımcıları, hibrit ve elektrikli araçlar, tüketici elektroniği, elektrikli aletler ve şebeke düzeyinde elektrik depolaması için pillerin dayanıklılığını ve performansını artırmak için karbon katkı maddelerimizi kullanacaklar. Bu uygulamalar, pil üreticilerini sürekli artan performans ve dayanıklılık seviyeleri sunmaya zorluyor ve aynı zamanda toplam sistem maliyetini düşürüyor. Karbon katkı maddelerimiz Karbon katkı maddeleri portföyümüz, pil geliştiricilerinin her bir aktif malzemeden mümkün olan en yüksek verimi elde etmesini, Li-İyon pillerde yüksek güç iletimini ve enerji yoğunluğunu artırmanın yanı sıra kurşun-asit pillerde döngü ömrünü ve şarj kabulünü uzatmasını sağlar. İletken karbon katkı maddelerimiz süper kapasitörlerde, yakıt hücrelerinde, Li-air ve diğer enerji depolama cihazlarında da kullanılacaktır.

Teknik bilgi
Son yıllarda, kurşun-asit endüstrisi bir başka büyük yenilikle, gelişmiş “kurşun-karbon” tasarımıyla ortaya çıktı. Bu yeni pil, kısmi şarj durumunda yüksek hızlı darbe döngüsü altında su basmış ve VRLA pillerin döngü ömrünü uzatmak için negatif plakadaki sülfatlaşmayı azaltmak için karbon kullanır. Bu çarpıcı iyileştirmeyle, gelişmiş bir kurşun-karbon pil artık nikel-metal hidrit (NiMH) ve lityum-iyon (Li-Ion) pillerin performansına eşit olabilir, ancak çok daha düşük maliyetle.

Karbon bazlı malzemelerimiz, macun hazırlama sırasında Negatif ve Pozitif Aktif Malzemeye (NAM ve PAM), MWNT ve pul pul grafit bazlı grafen yapıları dahil olmak üzere çeşitli formlarda eklendiyse, ağırlıkça% 0.1-0.8 oranında dahil edildiğinde. kurşun oksit, karbon bir pilin şarj kabulünü% 200’den fazla artırır, ancak macun reolojisi ve macun yoğunluğu pahasına. Macun yoğunluğundaki azalmalar, doğrudan ızgaralara artan aktif malzeme yapışmasına, spesifikasyona ulaşmak için daha yüksek aktif malzeme kütlelerine ihtiyaç duyulmadan artan pil kapasitesine ve yeterli soğuk marş performansına yol açar.

Bu tür pillerin üretimi için teknoloji uzun süredir geliştirildiğinden ve iyi bilindiğinden ve birincil kaynaklarla (örneğin, güneş panelleri, rüzgar türbinleri veya gece şehir ağları) artan şarj ve boşaltma kaynağı ve artan kapasite ile – her zamankinden daha uygun – ekibimiz, KAKST ve Bulgaristan Bilimler Akademisi ile işbirliği içinde, karbon nanomalzemelerin üretiminde karbon nanomalzemelerin kullanımı için bir teknoloji geliştirmeyi başardı. kurşun asitli piller (güç kaynaklarının üretimi için teknolojiyi değiştirmeden) ve bu tür cihazların bir pilot örneğini oluşturur.

Yapılan çalışmalar sonucunda, güneş enerjisini dönüştürmek için bir invertör ve test için özel bir stand ile daha ileri testler için donatılmış, karbon nanomateryaller eklenerek negatif plaka değiştirilmiş modifiye kurşun-asit piller temelinde bir depolama cihazı oluşturuldu. Cihaz, çeşitli ortam koşulları altında çeşitli şarj-deşarj modlarında.
Ortak güç barasının elektronik kontrolüne sahip 16 pil üzerindeki ikincil güç kaynağının tepe gücü, spesifikasyona göre 15 kW idi, standart güç 9 kW idi ve bu da kurulumdan bir prototip olarak bahsetmeyi mümkün kıldı. gerçek endüstriyel ürün. Aynı zamanda, şarj-deşarj döngülerinin sayısı geleneksel güç kaynaklarına kıyasla% 30-40, şarj derinliği% 10-15, her bir elemanın çıkış gücü% 10-15 artmıştır. Resimde gösterilen stand, aynı raf üzerinde bulunan inverterden farklı olarak prototipin bir parçası değildir ve ekibimizin kendi geliştirdiği güç yönetimi ve parametre kayıt yazılımı ile donatılmış örnek bir test cihazıdır.

Tarih Bilgileri: 30 Nisan 2021 — 31 Aralık 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Hard cap
Token arzı
Token satışı için uygun
Bounty
MVP
WhiteList
KYC

Takım
Yol Haritası
Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

ARNO

ARNO