ucoin-currency

UCOIN

Akıllı Sözleşme, Altyapı, Bankacılık, Eğlence, Hayırseverlik, İş hizmetleri, Kripto para, Yatırım, Platform
Token satışı şu zamana kadar aktif 30 Haziran
Amaç: 25,000,000 USD
Web Sitesi Whitepaper
ucoinlogo

UCOIN hakkında
UCoin, küresel dolaşıma sahip olmak ve sahibinin temel günlük gerçek yaşam işlem ihtiyaçlarını karşılamak için bir iş uygulamaları ekosisteminde çalışmak üzere oluşturulmuş bir ERC20 yardımcı program belirtecidir. UCoin para birimi, herkes için ulaşılabilir, kullanılabilir ve değerli olma saf vizyonuyla piyasaya sürülüyor. UCoin, halkın ihtiyaçlarına ve güvenine odaklanan ve üzerine kurulu olduğu teknolojinin kendisi olan blok zinciri tarafından sağlanan küresel bir finansal hizmetler platformunun desteğiyle yayınlandı.

Teknoloji hazır ve ERC20 Token mevcut.
UCoin adı ve logo markaları tescilli ticari markalardır.
UCoin, en güvenilir blok zinciri olan ve Ethereum Vakfı tarafından desteklenen Ethereum platformu ve blok zinciri teknolojisi üzerine inşa edilmiştir.
UCoin, Fortune 500 şirketlerini, girişimleri, akademisyenleri ve teknoloji satıcılarını Ethereum konu uzmanları ile birleştiren ve bugün blockchain evreninde rakipsiz bir ekosistem (Ubis) oluşturan The Enterprise Ethereum Alliance’ın (“EEA”) bir üyesidir.
UCoin Business Ecosystem (Ubis), UCoin sahiplerinin günlük gerçek hayattaki işlemleri için çeşitlendirilmiş bir dijital finans ve ticaret ağı aracılığıyla küresel sirkülasyona sahip olmalarını sağlamak için inşa edilmektedir.
UCoin, geçerli yasalara göre küresel olarak uyumlu bir hizmet belirteci sağlamak için tasarlanmıştır.
UCoin, günümüzde kripto endüstrisinin kritik ihtiyaçlarının çoğunu ele almak için özel olarak tasarlanmış, onu küresel olarak kullanılabilir hale getiren kapsamlı bir iş ekosistemi tarafından desteklenmektedir.
UCoin işletim ekosistemi, UCoin ekosistemine sürekli olarak yeni sürdürülebilir iş hizmetleri ve ürün bağlantıları eklemek ve geliştirmek için çalışan birinci sınıf stratejik ortakları ve UCI ekibini içerir.
UCoin fonları ve UCI tarafından toplanan ve / veya satın alınan varlıklar, şeffaflığı her zaman sağlamak için finansal ve yasal uluslararası tanınmış ticari kuruluşlar tarafından yönetilecek ve denetlenecektir.
UCoin’in iş ekosistemi dijital bankacılık platformu ortaklıkları, küresel olarak kabul ve kullanımı, kripto saklama hizmetlerini ve dolaşımı teşvik etmek ve güvence altına almaktır.
Mobil ve güvenli uygulamalar aracılığıyla her zaman, her yerde ve her yerde paranıza erişin.
Ve daha fazlası.

3.25/5
TİM
VİZYON
ÜRÜN
ICO BANKASI
Token Satışı: 01 Temmuz — 30 Haziran
Borsadaki İşlem Simgesi
Token türü
ICO token fiyatı
Toplam Tokenlar
KYC
Katılamayacak Ülkeler
Kabul Edilen Ödeme Türü
Kısa özet
Takım
Ekran görüntüleri

Add a comment