MetaHash hakkında
#MetaHash ağı dört bölümden oluşur:

#TraceChain
Hız probleminin çözümü, sinyalleri ağ üzerinden yönlendirmek için otomatik bir kendi kendine öğrenme algoritmasına dayanmaktadır. Saniyede 50.000 işlem (100 megabit kanal kapasitesi) hızından başlayarak, ağın çekirdeğini oluşturan ağa daha yüksek bant genişliğine sahip daha fazla düğüm eklendikçe ve ihtiyaç duyulan ek # Veri Zincirlerinin güvenilirliğini artırdıkça büyür. uygulamaları çalıştırmak için.

#MetaApps

#MetaHash ağına eklenen düğümler, merkezi olmayan uygulamalar tarafından kullanılır. #MetaApps’ın temel kodu, ağa bağlı düğüm sahiplerinin gerekli kaynaklara ve finansal motivasyonuna dayalı olarak uygulama kopyalarının konumunu optimize eder. Herhangi bir geliştirici #MetaApps’ta bir uygulama oluşturabilir ve yayınlayabilir ve #MetaHashCoin sahipleri, tüm ağ üyelerinin evrensel değerlerini yansıtan, bunu onaylayıp onaylamama konusunda açık oylama ile karar verir.

#MetaGate

Bu, #TraceChain protokolünü kullanan açık kaynaklı bir arayüzdür ve #MetaApps ve ağlarla çalışmayı mümkün kılar. Üçüncü taraf geliştiriciler, #MetaApps ve # TraceChain / blockchain özelliklerini çeşitli uygulamalara ve tarayıcılara yerleştirmek için #MetaGate kodunu kullanabilir.

#MetaHashCoin

Ağın dijital ödeme para birimi. Fikir birliğini sağlamak, tüm ağ hizmetleri için ödeme yapmak ve kendi kendini finanse etmeyi kontrol etmek için kullanılır.

3.25/5
TİM
VİZYON
ÜRÜN
ICO BANKASI
Token Satışı
Borsadaki İşlem Simgesi
Token türü
ICO token fiyatı
Toplam Tokenlar
Whitelist
KYC
Katılamayacak Ülkeler
Kabul Edilen Ödeme Türü
Kısa özet
Takım Üyesi Sayısı
Takım
Ekran görüntüleri

Add a comment