hashbon

Hashbon

İş hizmetleri, Yatırım, Yazılım, Platform
Amaç: 1,000,000 EUR
Web Sitesi
hashbon1

Hashbon hakkında
Hashbon çerçevesi – Bitcoin, Litecoin, Dash, Zcash, Monero ve diğerleri gibi canlı halka açık blok zincirlerinin üstünde çalışan herhangi bir uygulamayı veya akıllı sözleşmeyi etkili bir şekilde oluşturmak için evrensel bir platformdur. Çerçeve, KB verileri depolamak için şu anda daha iyi ücret sunan blok zinciri seçimi de dahil olmak üzere, otomatik ve entelektüel bir şekilde daha iyi güvenilirlik için birkaç blok zincirinde aynı anda bilgi depolamaya izin verecektir.

Ek olarak, Blockcypher, Blocktrail, Blockchain.info gibi tüm büyük API’leri birleşik arayüzle destekleyecektir. Böylece daha iyi güvenilirlik için farklı kaynaklardan gelen bilgileri iki kez kontrol edebilirsiniz. Çünkü tek bir API kullanmak, iş için yüksek risk anlamına gelen merkezileştirme yaratır.

Çoklu blok zinciri çerçevesini oluşturduktan sonra – bunu iş uygulamalarını uygulamak için kullanmak istiyoruz. İş için kullanılacak çok sayıda blockchain uygulaması oluşturabiliriz. Önemli örneklerden biri, hissedarlar ve halka açık şirketlerin yönetimi arasındaki ilişki için dijital ekosistemin oluşturulmasıdır. Çerçeveyi gerçek iş uygulamasıyla birlikte geliştirmek, çerçeveyi daha talep edilebilir ve kullanışlı hale getirecektir.

Çerçeve, iyi bir ağ hash oranına sahip olan ve dolayısıyla% 51 saldırılara karşı iyi koruma sağlayan en güvenli genel blok zincirleri üzerinde merkezi olmayan, güvenli ve güvenilir uygulamalar oluşturma fırsatı sunar.

Hashbon Framework üzerinde ve halka açık şirketlerde iş uygulamalarının geliştirilmesi, onları yatırımcılar nezdinde daha çekici hale getirecektir. Sonuç olarak, P / E’yi ve stok fiyatını artıracağı için yönetimin uygulaması için finansal teşvikler yaratacaktır.

3.25/5
TİM
VİZYON
ÜRÜN
ICO BANKASI
Token Satışı
Borsadaki İşlem Simgesi
Token türü
ICO token fiyatı
Toplam Tokenlar
Whitelist
KYC
Katılamayacak Ülkeler
Kabul Edilen Ödeme Türü
Kısa özet
Takım Üyesi Sayısı
Takım

Add a comment