aluna-social

Aluna.Social

Kripto para, Yatırım, Platform
Token satışı şu zamanda tamamlanacak 29 Aralık
Amaç: 500,000 USD
Web Sitesi Whitepaper
ALN-Batch-Auction-Price-Mesa

Aluna.Social hakkında
Kripto varlık ticareti ortamı oldukça parçalıdır ve ilk adımlarını atan yeni gelenler için bunaltıcı olabilir. Sosyal medya kanallarındaki sürekli gürültü ve mekanda şeffaflık ve güven eksikliği işleri daha da kötüleştiriyor.

Aluna, bu sorunları, tek elden bir mağaza ortamında kalabalığın küratörlüğünü yaptığı çok sayıda duyarlılık verisi, oyunlaştırma ve şeffaflık sağlayarak hem ticaret terminallerinin hem de sosyal ağların en iyilerini birleştiren kripto para ekosistemine özgü bir sosyal ticaret platformuyla çözer. .

Kullanıcılar, doğrudan Aluna platformundan birden fazla borsada işlem yaparken veya hareket halindeyken en sevdikleri sosyal ağlardan ticaret yapmak için sohbet robotlarını kullanırken basitleştirilmiş ve tutarlı bir ticaret deneyiminin keyfini çıkarırlar. Sosyal özellikler, kullanıcıların herkese açık profiller oluşturmalarına ve portföy dağılımlarını ve gerçek alım satımlarını paylaşmalarına olanak tanıyarak, yalnızca söylediklerini değil, kullanıcının gerçek zamanlı değişim verilerini de ortaya çıkarır. Kopyalama ticareti, platformun ayrılmaz bir parçasıdır ve karşı ticaretin tanıtılmasıyla konsept daha da genişletilmiştir. Yatırımcılar, yürütme motorumuz aracılığıyla algoritmik olarak ticaret yapmak için özel otomatik stratejiler tasarlayabilecekler.

Böyle bir sosyal ticaret ortamı, yüksek şeffaflık ve erişilebilirlik sunar ve bilgi asimetrilerini azaltabilir ve bir tüccarın performansına ve getirisine olumlu katkıda bulunabilir.

Aluna Social, yerel ALN token ekonomimizin tanıtımıyla bu modeli daha da geliştiriyor. Özel ortamımıza hizmet etmek için uyarlanmış değiştirilmiş bir kürasyon ve tahmin pazarı sunuyoruz. Yenilikçi oyunlaştırma ve stake etme mekanizmaları, kullanıcıları verilerini paylaşmaya, itibar oluştururken oyun oynayarak mevcut piyasa duyarlılığı hakkında geri bildirim vermeye ve para kazanılabilecek bir şekilde tahmin puanlarını takip etmeye teşvik eder. Token kazanma, harcama ve hisse senedi alma yolları basitleştirildi ve platformun yapısına sorunsuz bir şekilde entegre edildi, böylece kullanıcı katılımındaki sürtüşmeler azaldı ve genel sosyal ticaret deneyimini artırıldı.

Kullanıcılar, ticaret yaparken ve token ekonomisine katılırken paralarını ağızlarının olduğu yere koyarlar, benzersiz ve eyleme geçirilebilir veriler üretir ve olumlu geri bildirim döngüleri oluştururken verileri paylaşmaya teşvik edilen bir topluluk oluşturur. Bu, tüccarlara tam potansiyellerini ortaya çıkarmaları için güç verir ve finansal özgürlüğün ulaşılabilir bir hedef olduğu yeni nesil kripto tüccarları ortaya çıkarır.

3.25/5
TİM
VİZYON
ÜRÜN
ICO BANKASI
Token Satışı: 15 Aralık — 29 Aralık
Borsadaki İşlem Simgesi
Token türü
ICO token fiyatı
Para Toplama Hedefi
Toplam Tokenlar
Token Satışı İçin Kullanılabilir
Kabul Edilen Ödeme Türü
Kısa özet
Takım
Ekran görüntüleri

Add a comment